Paberist ja papist tooted on suurepärane alternatiiv plastist ja kilest ühekorratoodetele, mis põhjustavad keskkonnale korvamatut kahju. Omaduste poolest ei jää paber ja papp plastile alla, kuna pärast lamineerimist ei lase nad niiskust läbi. Paberist ja papist pakendid pole sugugi halvemad kui plastist analoogid. Sellised tooted on keskkonnasäästlikud, võimaldavad minimeerida keskkonnakahju ja jätta järeltulevatele põlvedele puhta ning hea tervisega planeedi.

Looduslikes tingimustes lagunevad paber ja papp keskmiselt 3-5 kuuga, samas kui   plast võib maa sees või vees püsida kuni 200 aastat. Plasti on kallis ja keskkonnaohtlik utiliseerida. Seetõttu on Euroopa Liidu riigid otsustanud täielikult loobuda sellest materjalist valmistatud nõudest ja pakenditest.

KAAV OÜ pakub teile võimalust hoolitseda äri õitsengu ja keskkonnaohutuse eest, kui teete valiku paberist / papist toodete kasuks. Meie sortimendist leiate mitmesuguseid nõusid ja pakendeid. Kvaliteedilt ei jää meie tooted alla nende ettevõtete toodetele, mis on aastakümneid spetsialiseerunud tööle paberi ja papiga. Kasutades meie ettevõtte teenuseid, võite arvestada mitte ainult keskkonnasäästlike toodete, vaid ka tarnija privileegidega. Teeme koos maailma puhtamaks!